Logo Primagarden
PRIMA Garden je moderná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti ZÁHRADNÍCTVA .
 
Ponúkame široké portfólio kvalitných produktov a služieb v sektore záhradníctva. Našim hlavným cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby od projektu až po realizáciu. Množstvo spokojných zákazníkov a úspešne dokončených realizácii robí z našej spoločnosti spoľahlivého a profesionálneho obchodného partnera. Našim cieľom je každý rok napredovať v danej oblasti a postupne rozširovať a skvalitňovať ponúkané produkty a služby.
 
Naša spoločnosť sa špecializuje na realizáciu záhrad na kľúč, automatické závlahové systémy, sadovnícke práce, predaj a výsadba exotických drevín. Taktiež sa snažíme pracovať efektívne a v tom nám pomáha aj naša profesionálna technika ako je Pôdna fréza FERRARI 340 PowerSafe a mnoho ďalších vychytávok zo záhradnej či manuálnej techniky. Našim klientom ponúkame len nami preverené materiáli, u ktorých sa vieme zaručiť za ich kvalitu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s rešpektom a úctou a snažíme sa vždy vyhovieť jeho predstavám a požiadavkám.
 

Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že naše produkty a služby Vám pomôžu ku lepšiemu a krajšiemu bývaniu. 

 

| Náš vizuál, náš brand k vaším službám |

Vizuálna identita Primagarden je typická a nezameniteľná. Týmto sa snažíme priblížiť k Vám, naším zákazníkom. Naším cieľom je, aby vás náš obraz, náš brand sprevádzal, pripomínal sa, a pre naších klientov sa stal, neoddeliteľnou súčasťou ich životov

| Náš brand je aj spôsob našej práce |

Naše záhrady poskytujú zdravé a komfortné prostredie plné oddychu a relaxu . Záhrada je investícia, ktorá sa vám odvďačí svojou krásou a príjemnou atmosférou vo vašom vonkajšom obytnom priestore . Máme Bohaté skusenosti v obore realizácii .

Primagarden logo

Význam nášho loga

Koruna stromu znázornená len za pomoci geometrických tvarov v tvare bunky, základný “stavebný kameň” živých organizmov. Kmeň stromu tvoria ľudské ruky ktoré symbolicky túto korunu stromov držia a strážia si ju. Znázorňuje to lásku človeka k prírode, nutnosť obklopovať sa a starať sa o životné prostredie. Rozdielne odtiene zelene sú monogamicky odvodené od našej primárnej zelenej farby. Znázorňujú farby vegetácie a prírody okolo nás.

Naše darčeky pre vás sú vyrobené materiálov

Naši partneri

5/5
Ďakujem chlapi za perfektne spravený trávnik a upravenú záhradu. Naozaj ste ma prekvapili ako rýchlo sa dá záhrada spraviť, a to celé iba za 3 dni 🙂.
recenzia_primagarden
Martin
Facebook
5/5
Dakujeme chalani za ukazkovu zahradu 👍👌😘 Ste top firma pre nas a super partia 😊😉 Neskutocne co dokazete za par hodin urobit, klobuk dole a Rešpekt 👌👍💪
Iveta
Facebook
5/5
Ďakujeme tímu Prima Garden za super prácu. Záhrada je perfektná. Sme veľmi spokojní. Vrelo odporúčame 👍👍👍👍😁😎
Emília
Facebook
Primagarden logo

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pre nezáveznú cenovú ponuku a my sa s Vami spojíme pre bližšie informácie.    PRIMA Garden s.r.o | Sídlo : Pekárska 14 , Trnava 91701 | IČO : 53950119 | DIČ : 2121541752

    Prečítajte si viac o ochrane osobných údajov a ako narábame s citlivými dátami uživateľov